Як продати ідею?

Должен знать

Винахідники і творчі підприємці завжди придумують нові ідеї того, як робити бізнес і розробляти продукти, які полегшать життя. Важливо знати, яким чином захистити ідею і успішно просунути її, щоб втілити в реальність. Не намагайтеся продати свою ідею просто, заради грошей; важливіше створити унікальну цінність, яку ніхто більше не зможе відтворити.

Як продати ідею?

1 Знайте свій продукт.

  • Ви повинні мати чітке уявлення про свій продукт, якщо хочете ефективно продати ідею. Складіть перелік концепцій або деталей, що відносяться до вашого продукту або ідеї, об’ємом на одну сторінку. Цей список повинен включати в себе ключові функції вашої ідеї, її переваги та вигоди і причини, за якими вона відрізняється від усього того, що вже реалізовано. Це допоможе вам ефективно продати свою ідею в найкоротші терміни.


2 Не робіть ніяких попередніх виплат.

  • Найчастіше винахідники намагаються продати свою ідею за допомогою агентів, які вимагають передоплати за свою роботу представника і за продаж ідеї. Подібні послуги дуже часто піддаються шахрайства, і винахідники, в кінцевому підсумку, або отримують незначний результат, або не отримують його зовсім. Рекламуйте свою ідею самостійно або знайдіть професійного представника і укладіть з ним контракт.

3 Дізнайтеся все про патентування.

  • Деякі винахідники рекламують свою ідею і захищають її від шахрайства за допомогою патентування, але це може бути дуже дорогий процес. Інші вибирають продаж в статусі «очікується видача патенту», що дозволяє заявляти права на ідею в процесі продажу. Дізнайтеся подробиці про можливості, що надаються патентуванням, і деталі процесу, а також виберіть метод захисту своєї ідеї, перш ніж ви її продасте.
Як продати ідею?

4 Будьте реалістичні у своїх очікуваннях.

  • При продажу ідеї важливо мати реалістичні очікування, щоб запобігти розчарування і втрату ілюзій. Не очікуйте з самого початку гігантський відгук і нечувані виплати. Продаж ідеї вимагає часу і великих зусиль для того, щоб відповідним чином її прорекламувати.


5 Протестуйте свою ідею.

  • Перш ніж запускати рекламну кампанію з продажу свого винаходу, протестуйте її на невеликих групах людей або на членах сім’ї. Зберіть з них зворотний зв’язок з приводу ефективності ідеї, зовнішнього вигляду продукту і того, наскільки він привабливий, з точки зору продажів. Це низькозатратний спосіб переконатися, що ваша ідея і методи продажів відповідають запитам споживачів.
Як продати ідею?

6 Дослідіть своїх конкурентів.

  • Який би інноваційної не була ваша ідея, велика ймовірність, що на ринку вже існує продукт зі схожими характеристиками. Проведіть дослідження з приводу того, які продукти потенційно можуть скласти вам конкуренцію. Це допоможе вам більш точно провести рекламну кампанію свого продукту і обігнати своїх конкурентів.


Джерело: wikihow.com

Предыдущая статьяКак продать идею?
Следующая статьяКак слушать музыку из Google Play Music?

Случайные новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Свежие новости