Як почати бігати ?

Должен знать

Біг може бути відмінним способом тримати себе в формі і залишатися здоровим. Це, безумовно, один з найпростіших (і найдешевших) видів спорту, яким можна займатися в будь-який час дня, в будь-який день в році, і це найшвидший шлях фізичного вдосконалення.

c7c22977642cabd2ff2a23bb7634a7c7 3 - Як почати бігати ?

1 Знайдіть найзручнішу і комфортну пару взуття. Якщо необхідно, відвідайте магазин, що спеціалізується на обладнанні для бігу, для консультації. У будь-якому магазині, що продає кросівки, можна придбати також і необхідну спортивний одяг. Шорти для бігу не обов’язкові, і можуть бути не так зручні, для тих, хто не звик до таких коротких шортів, але якщо ви придбаєте дві пари, ви оціните ту свободу, яку вони дають.

sportshoes 2 - Як почати бігати ?

2 Визначте ваші цілі. Сформуйте для себе той рівень зобов’язань, який буде зручний для вас, і визначте ту кількість часу і енергії, яке ви готові приділити бігу. Незалежно від того, якої мети ви хочете досягти, якщо ви до цього не бігали, вам слід починати з малого і поступово збільшувати навантаження.

3 Визначтеся, чи хочете ви бігати по вулиці, або в залі на біговій доріжці. Біг на свіжому повітрі забезпечує зміну пейзажів, маршрутів і місцевостей, проте може дати навантаження на ваші коліна і гомілки (особливо у верхній частині гомілок). Це відбувається через те, що бетон дуже твердий — щоб уникнути цього, придбайте зручне взуття, або бігайте по траві, це допоможе знизити навантаження. Біг в приміщенні може бути похмурим і виснажливим, якщо ви бігаєте на довгу дистанцію, оскільки бігова доріжка залишається на місці. Також буде потрібно наявність бігової доріжки, як вдома, так і в спортзалі, що значно збільшить «вартість» бігу. Крім того, тренування буде недостатньо повної, так як бігова доріжка виконує за вас велику частину роботи (відштовхування ногами, яке зазвичай виконується підколінних сухожиллям, виконується за допомогою натягу бігової доріжки).

дорожка 2 - Як почати бігати ?

4 Робіть розтяжку до і після бігу, щоб уникнути отримання травм. Розтяжка необхідна для розминки груп м’язів для бігу — рук, литок, підколінних сухожиль, м’язів спини і сідниць.

6ba75e4dc591af3f33137bd6f037ded0 2 873x1024 - Як почати бігати ?

5 Візьміть з собою друга. Знайдіть друга, який так само хоче тримати себе в формі, і почніть тренуватися разом.

6 Бігайте кожен день. Це дуже важливо для вироблення звички. Якщо ви відчуваєте, що вам необхідний вихідний, використовуйте воскресіння, або кожне наступне воскресіння, роблячи його останнім днем ​​своїй тренувальній тижні. Якщо ви відчуваєте втому день у день, скоротіть ваші пробіжки або бігайте повільніше. Ви відчуєте себе краще на наступний день, краще, ніж, якби ви взяли вихідний. Крім того, зберігайте результати своїх пробіжок, або на папері, або в електронному вигляді.

0012753 kalendar sobytij 2 - Як почати бігати ?

7 Насолоджуйтеся тим, що ви почали. Ви розвиваєте стиль життя, який корисний і фізично, і емоційно. У вас є можливість завести нових друзів і пишатися тією формою вашого тіла, в якій воно знаходиться.

Поради

  • Починайте пробіжку в повільному темпі. Кожен з кращих бігунів робить розминку в більш повільному темпі, ніж основну частину бігу. Після того, як ви відчуєте себе комфортно, ви можете додати темп, для виконання тренування, або спалювання калорій, що б не трапилося.
  • Збільшуйте навантаження щотижня. Це може означати ще плюс 10 хвилин на біговій доріжці, або ще пара кварталів, якщо ви бігаєте на вулиці.
  • Перед пробіжкою пройдіться 5-10 хвилин, щоб розігрітися, це допоможе циркуляції крові.
  • Слухайте музику для посилення мотивації, або для того щоб час минав непомітно.
  • Найважливіша річ — радійте цьому. Біг це чудово.
  • Проявляйте гнучкість, коли плануєте свої тренування, так як ваш рівень буде збільшуватися день у день.
  • Не засмучуйтеся, якщо ви не отримуєте видимих ​​результатів відразу ж. Буде потрібно час, щоб ваш організм пристосувався до нової діяльності.
  • Купіть крокомір, щоб відстежувати прогрес тренувань.
  • » ‘Школи прекрасно підходять для бігу!’ » Вважається удачею, якщо у вас поблизу є школа, так як ви можете займатися безкоштовно! Там можна з легкістю бігати дуже швидко, якщо ваша мета — це швидкість.


Джерело: wikihow.com

Предыдущая статьяКак начать бегать трусцой?
Следующая статьяКак не стать виабу?

Случайные новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Свежие новости