Шакалы из Китая, олигархи и конфликт с Аваковым: интервью Вячесла…

Должен знать

Шакалы из Китая, олигархи и конфликт с Аваковым: интервью Вячесла…
Вячеслав Богуслаєв розповів «Укрінформу» про інвесторів з Китаю, конфлікт з Арсеном Аваковим та олігархів. Головне з інтерв’ю (укр.)
В’ячеслав Богуслаєв – колишній генеральний директор, співвласник і почесний президент українського підприємства Мотор Січ. Кілька років тому Мотор Січ вдалося привернути до себе увагу світових ЗМІ та затягнути Україну в геополітичний конфлікт між США та Китаєм через продаж в 2016 році Богуслаєвим контрольного пакету акцій підприємства китайським інвесторам – компанії Skyrizon.
Зрештою акції підприємства із Запоріжжя опинилися під арештом, а на акціонерів Мотор Січ з Китаю Рада національної безпеки і оборони (РНБО) наклала персональні санкції через що китайські інвестори ініціювали міжнародний арбітраж проти України на $3,5 млрд.

Богуслаєв спілкується з журналістами вкрай рідко, але 12 липня дав розлоге інтерв`ю агентству Укрінформ. LIGA.net обрала з нього найголовніше.

Не давши журналістці завершити навіть перше запитання, гендиректор Мотор Січ почав з компліментів чинному президенту Володимиру Зеленському. «Нарешті ми бачимо на рівні керівництва держави те, що ми називаємо політичною волею до створення української регіональної авіаційної компанії […] Я вдячний президенту Володимиру Зеленському, без жодного поплескування по халяві… я жодному президенту не плескав і не збираюся цього робити, але він (Зеленський – Ред.) справді багато зробив і сьогодні підписаний указ про розвиток авіаційної промисловості. Це удар нижче пояса для тих, хто хотів розвалити Україну. Заява Зеленського про те, що треба літати насамперед українськими літаками, – не просто філософська, вона має під собою реальну можливість». 

Про оборонне замовлення та дешеві авіаквитки. «Міністерство оборони замовило три транспортних літаки Ан-178. Ми вже зробили двигуни і віддали їх ДП «Антонов». Якщо будуть готові до польотів відремонтовані або виготовлені регіональні літаки АН-140, ми із задоволенням візьмемо їх у лізинг. Це буде реальне здешевлення квитка для пасажирів».

Про конфлікт з Аваковим через гелікоптери для МВС. «Так, міністр обіцяв купити вертольоти виробництва АТ «Мотор Січ», але досі «купує». Він (Аваков – Ред.) каже, що ми (Мотор Січ – Ред.) – рудимент Радянського Союзу, а я йому кажу: «У такому разі здай диплом, який ти отримав – рудимент радянського часу». У підсумку зараз триває сутичка: буде український вертоліт чи французький. Ми робимо всі деталі в Україні, а на єврокоптерах – нуль української праці. […] Єврокоптер бере 18 пасажирів, наш вертоліт – 44 десантники зі зброєю. Є різниця: 2 тонни можна піднімати чи 5? […] Ринок вертольотів в Україні практично відсутній. Якщо порівняти, єврокоптери невеликі коштують від $5 до $6 млн. Ми за $2 млн пропонуємо. Сьогодні триває переоцінка цінностей в голові у тих, хто вже літає, для кого вертоліт став необхідністю». 
«Китайці – не моя проблема». «Китайська проблема» лежить на столі у міністра закордонних справ (Дмитра Кулеби – Ред.). У мене проблема одна – повернути борг. Ми взяли у Китаю кредит на $100 млн і в 2026 році його треба повернути. Більше у мене ніяких відносин з китайцями. Що вони там порушили, що у них там не вийшло за попереднього президента Петра Порошенка – нехай з цим розбираються відповідні органи. Я до цього жодного відношення не маю. […] Китайці – не моя тема. Я лише підтримую президента в тому, що потрібно ухвалити закон про відносини з інвесторами і керівниками підприємств, які мають оборонне значення. Потрібен закон. Я підтримую президента у цьому плані.
Про спроби Олександра Ярославського допомогти китайцям змінити наглядову раду. «Були спроби провести незаконні збори… Ну, ви знаєте і розумієте… (в листопаді 2020 року фінансово-промислова група DCH Олександра Ярославського повідомила про наміри купити 25% акцій Мотор Січ у китайських інвесторів. У січні 2021 року DCH та Skyrizon — зробили спробу провести збори акціонерів, на які зірвала СБУ – Ред.) тепер ці «шакали» продали свої підприємства і «змилися». Вони вже всі в Англії. Всі, хто хотів керувати підприємством Мотор Січ, – в Англії».
Читайте також: Зачем Ярославскому Мотор Сич, о чем договорились с китайцами, кто против. Ответы DСН

«Мотор Січ» залишиться акціонерною компанією? «Звичайно. Підприємство було, є і буде акціонерним. З китайцями якось вирішать, домовляться в уряді. Все одно домовляться. Держава має управляти підприємством, але акціонерним. Усі розмови про націоналізацію або передачу в управління Оборонпрому… […] У них 300 підприємств – нехай хоч на одному наведуть лад, щоб я поїхав повчився. Акціонерна компанія – це живий організм, де хтось керує Радою директорів, Наглядовою радою. Так от, завдання уряду – цю «архітектуру» формувати і впроваджувати, але за законом». 
«Націоналізація – це кам’яний вік», але надра треба повернути державі. «Яка націоналізація?! Весь світ говорить про інвесторів. Наприклад, в Росії тільки ледачий не працює, а у нас що? Надра усі продали. Які інвестори можуть прийти в країну, де все продано і не працює? […]  Тому треба повернути все назад. У держави має бути контрольний пакет. Треба наводити лад, розібратися з надрами і не продавати їх направо і наліво. Газом і надрами повинна займатися держава».
Читайте також: 6 главных вопросов о Мотор Сич, или Как Украина дошла до национализации
Хто заважає розвитку Мотор Січ зараз? «Ніхто. Абсолютно. До нас їдуть делегації з усього світу. Ми акціонерною компанією були, є і залишаємося. З нами із задоволенням працюють органи державної влади і Китаю, Індії, Туреччини, Єгипту».
Цього року в Запоріжжі запрацює льотна академія. «Ми поставили перед собою завдання – створити у Запоріжжі льотну академію. Вертольоти ми робимо, але хтось має готувати у цивільному секторі льотчиків. По-друге, треба готувати фахівців з аеродромного обслуговування. Ми домовилися з міністерством освіти про те, що у нас буде два коледжі – ми розбиваємо завдання на дві частини. Запорізький технічний університет береться за підготовку льотчиків. Будемо вчити молодих українців літати. – Цього року буде оголошено набір на перший курс».
Богуслаєв визнає себе олігархом, а «вся промисловість в Україні – офшорна». «Чому інші олігархи не утримують спортивні команди? Чому не будують спортзали? Дитячі школи? У них психологія інша. Власники усіх підприємств мешкають за кордоном, а я тримаю свої гроші в українському банку, плачу податки, у нас немає в офшорах нічого».  
Читайте також: Контрольный пакет Мотор Сичи продали в оффшорах за $700 млн – Арахамия
Про розчарування політикою. [Богуслаєв був народним депутатом ВРУ чотирьох скликань, – Ред.]. «Я втратив 11 років свого життя. У попередній Верховній Раді мало займалися питаннями економіки. Я розчарувався у цьому. Пішов і не проводив виборчу компанію у 2019 році (на останніх виборах до парламенту влітку 2019 року Богуслаєв програв на окрузі весільному фотографу Сергію Штепі). 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.

Случайные новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Свежие новости