Чи варто переходити на газ?

Должен знать

Плюси і мінуси ГБО

Очевидно, що головний плюс установки газобалонного обладнання на ваш автомобіль це економія на заправках. Незважаючи на подораженіе газу, бензин дорожчає в рівних пропорціях і газ завжди залишиться вигідним з точки зору економії сімейного бюджету.

Другий плюс це безпека в порівнянні з автомобілями на бензині. Незважаючи на велику кількість міфів про небезпеку газобалонного обладнання будь-яка людина, яка хоч трохи занурився в тему, знає, що ОФІЦІЙНЕ і НЕ контрафактне ГБО містить безліч дублюючих систем безпеки, які не дають балону вибухнути під час аварії (на відміну від бензинових автомобілів). Головне тут — установка в офіційних сервісах, а не у дяді Васі в гаражі, тому що дядько Вася вам всяке поставити може.

Третій плюс, який не дуже хвилює наших співгромадян, але тим не менш, має відчутну значення для людей в цілому — екологічність палива. Газ дійсно містить набагато менше шкідливих викидів в порівнянні з бензином і дизелем і це абсолютний факт. Якщо вам хоч трохи важливо: чим будуть дихати ваші діти в майбутньому, то це ще один плюс для вирішення ставити гбо на ваш автомобіль.

Тепер поговоримо про мінуси. Головний і, мабуть, єдиний мінус гбо це необхідність заплатити за газобалонне обладнання і його установку. На щастя, дані витрати відбуваються одноразово і окупаються за рахунок економії на газі в термін від 3 місяців до півроку в середньому в залежності від того наскільки часто ви їздите на своїй машині.

Такі мінуси, як втрата потужності з появою газобалонного обладнання четвертого покоління практично не актуальні. ГБО тягне також, як і бензин.

Що ставити?

При виборі обладнання головне виходити з конкретної моделі вашого автомобіля. Тому звертатися варто тільки в професійні послуги з установки ГБО. У нас завдання було поставити обладнання на Mitsubishi Pajero і ми вибирали між найбільшими компаніями в сфері гбо: діджітронік, AC, БРЦ, Лаваті і т.д. Проаналізувавши відгуки автолюбителів і експертів було вирішено зупинити вибір на компанії діджітронік (DIGITRONIC), як на найпопулярнішому бренд гбо в Росії і СНД. Устаткування діджітронік проводиться на європейських заводах, тому за якість тут можна абсолютно не переживати.

Фахівці інсталяційного сервісу діджітронік Газова Точка підібрали для нашого автомобіля наступний комплект: IQ 3D для шестициліндрових двигунів. IQ 3D це сучасний, надійний і технологічний блок управління, який володіє всіма необхідними параметрами для ефективного функціонування газобалонної системи. Редуктор EMER Palladio R02 має достатню потужність для того, щоб осилити шестициліндрові і восьмициліндрові гіганти, тому відмінно підійшов для нашої Mitsubishi Pajero. Він також входить в комплект разом з блоком IQ 3D.

Після двох місяців використання IQ 3D ми змогли переконатися в тому, що це якісна техніка на яку можна покластися — не було жодного збою, тому сміливо можемо рекомендувати вам саме його.

Пам’ятайте, що гбо більше не є засобом ТІЛЬКИ для економії. Тепер двопаливними системи це комфортно і престижно, вони дозволяють подорожувати в два рази довше без дозаправок, що дуже зручно, вони бережуть нашу природу і вони звичайно економлять наші гроші. Тому, що не можна бути багатим не зекономивши.

Всім удачі на дорогах!

Случайные новости

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Свежие новости