Україна "відкрила двері" для акцій Apple, Google та інших гігантів

22-11-2018, 15:20
0

Вперше для обігу на території України були заведені цінні папери іноземного емітента за спрощеною процедурою. Про це повідомила прес-служба Національного депозитарію України (НДУ).

Про це повідомляє НВ Бізнес.

Зазначається, що це стало можливим завдяки спільній роботі, яку виконали НДУ, НКЦПФР і компанія Dragon Capital. З кінця листопада 2018 року на вітчизняному ринку можна буде придбати єврооблігації з процентною ставкою 16,5% у гривні, які Укрексімбанк випустив для звернення за кордоном.

Першим іноземним емітентом, який отримав доступ на український ринок за спрощеною процедурою, стала компанія Biz Finance, яка використовується Укрексімбанком для розміщення єврооблігацій на зарубіжному ринку. Кейс Укрексімбанку показує, що на українському ринку можуть обертатися ліквідні цінні папери вітчизняних емітентів, які розміщуються на закордонних майданчиках, а також в перспективі і цінні папери всесвітньо відомих компаній: Facebook, Apple, Google тощо.

Так, інвесткомпанія Dragon Capital подала запит в Національний депозитарій України щодо надання в НКЦПФР заяви про допуск до обігу на території України цінних паперів Biz Finance зі ставкою 16,5% і обсягом емісії понад 4 млрд грн, розміщених на Ірландській фондовій біржі. Зазначається, що завдяки новій спрощеній процедурі вихід на ринок став максимально комфортним як для західних інвесторів, так і для українських компаній. "Успішна реалізація цього кейсу є позитивним сигналом для ринку України, який сьогодні, як ніколи гостро потребує пожвавлення.

Тим більше, що зараз через спрощену процедуру зникло багато паперової тяганини, яка гальмувала весь процес. Відповідно, створюється більш сприятливе середовище для збільшення обсягу фінансових операцій. Що, безумовно, сприятливо позначиться на розвитку фондового ринку і позитивно вплине на інвестиційний клімат в Україні", - пояснив член правління НДУ Андрій Порада.

шаблоны для dle 11.2


Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив