Меджліс закликав не допустити обрання главою Інтерполу представника Росії

20-11-2018, 13:18
0

Меджліс кримськотатарського народу закликав не допустити обрання главою Інтерполу представника Російської Федерації (РФ).

Відповідну заяву опублікував голова Меджлісу Рефатом Чубаровим на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, обрання президентом Інтерполу представника Російської Федерації призведе до руйнування цілей і базових принципів цієї організації.

«В результаті чого, у світі може виникнути ситуація, коли тоталітарні і авторитарні держави, отримавши контроль над всіма механізмами і базами даних Інтерполу, перетворять сам Інтерпол ще один інструмент масового придушення прав і свобод людини», — зазначив Чубаров.

Кандидатом на пост глави Інтерполу є Олександр Прокопчук, ветеран російського МВС і зовнішньої розвідки Російської Федерації. За даними українських правоохоронців, Прокопчук є кадровим співробітником російської розвідки, інфільтрованої в Інтерпол. 19 литопада МВС заявило, що Україна може зупинити членство в Інтерполі, якщо президентом організації оберуть росіянина.

Газета «Дзеркало тижня» з посиланням на власні джерела 19 листопада повідомила, що Прокопчук Ігор Васильович, який вже 8,5 років очолює постійне представництво України при міжнародних організаціях у Відні, є молодшим рідним братом кандидата на посаду глави Інтерполу генерал-майора російської поліції Олександра Васильовича Прокопчука.

У МЗС України заявили, що родинні зв’язки не вплинули на роботу постійного представника України при ОБСЄ Ігоря Прокопчука і не шкодять національним інтересам України.

шаблоны для dle 11.2


Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив