У НАТО назвали пріоритетні законопроєкти для нової Ради

12-07-2019, 15:15
0

Директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Барбора Маронкова назвала пріоритетні законопроєкти, які слід ухвалити новій Верховній Раді для продовження реформи оборонного та безпекового сектора.

Про це вона заявила на презентації дослідження "ЄС та НАТО у новій Раді: на які реформи чекати?" у Києві в п’ятницю, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Європейську правду".

Маронкова позитивно оцінила ухвалення минулого року Закону про національну безпеку, проте зазначила, що у Раді досі є цілий пакет проєктів, що очікує на схвалення.

"Їх справді необхідно ухвалити, тому що в іншому разі просування реформ буде неможливим. Це Закон про Службу безпеки України, створення нового парламентського комітету із нагляду за службою безпеки та розвідкою, Закон про розвідку, Закон про поводження з державною таємницею та секретною інформацією, реформа оборонної промисловості та закупівель, включно із Законом про державне оборонне замовлення", - відзначила вона.

"Це 5 ключових законопроєктів, які ми вважаємо необхідними, щоб розблокувати багато інших реформ, потрібних і для сектора оборони, і для сектора безпеки.

шаблоны для dle 11.2


Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив