Німеччина виділила Україні 760 тис. євро допомоги потерпілим на Донбасі

12-07-2019, 09:55
0

Федеральний уряд Німеччини виділив 760 тис. євро на реабілітацію потерпілим від військових дій на Донбасі, повідомила прес-служба німецького посольства в Україні.

"Федеральний уряд Німеччини надає Мальтійській службі допомоги у світі додаткові 760 тис. євро для продовження проекту, який ця служба здійснює в Україні, - "Внесок у психосоціальну стабілізацію потерпілих у конфлікті в Україні", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що раніше федеральний уряд вже надав Мальтійській службі 2 млн. євро для гуманітарних заходів допомоги, спрямованої переміщеним особам і потерпілим від конфлікту в Україні.

У посольстві також зазначили, що з 2018 р. у рамках проекту надано допомогу понад 7 тис. потерпілих, а в липні поточного року стартує нова фаза допоміжного проекту в громадах Луганської та Донецької областей уздовж лінії розмежування, які розміщуються на підконтрольній українському уряду території.

"З цією метою відкриваються кілька центрів психосоціальної адаптації. Також у віддалених громадах людей, які потребують допомоги, відвідуватимуть мобільні команди підтримки", - зазначили в посольстві.

шаблоны для dle 11.2


Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив