У Конгресі США підтримали додаткові санкції проти РФ

12-07-2019, 08:23
0

Нижня палата Конгресу США проголосувала за поправку до проекту оборонного бюджету на 2020 фінансовий рік, у якій є пункт про додаткові санкції проти Російської Федерації.

Обмеження стосуватимуться російського суверенного боргу.

«Ця поправка передбачає справжні, серйозні санкції проти російської держави і передбачає, що жоден громадянин США не зможе здійснювати нові угоди з російським суверенним боргом», – сказав ініціатор документу, член палати представників, демократ від Каліфорнії Бред Шерман, передає C-Span.

Причиною запровадження нових санкцій проти РФ називають втручання у вибори президента США у 2016 році. За словами конгресмена, поправка дозволяє зняти санкції, якщо адміністрація США виявить, що РФ здатна не втручатись у вибори у Штатах – принаймні під час одного виборчого циклу. Після цього висновки щодо скасування санкцій має підтримати Конгрес.

Зазначимо, що проект оборонного бюджету з новою санкційною поправкою ще мають затвердити у нижній палаті. Далі його має підтримати Сенат та президент США Дональд Трамп.

Втім, за інформацією американських ЗМІ, Трамп може заблокувати проект закону через брак фінансування Пентагону.

Нагадаємо, у квітні стало відомо про розгляд Конгресом вказаного пакету санкцій, які будуть вводити проти РФ, якщо зафіксують втручання в американські вибори. Також ці санкції будуть поширюватися і на будь-яку іншу державу.

шаблоны для dle 11.2


Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив