"Йому не можна закинути брак патріотизму" - розповіли, чи зможе Безсмертний оживити Мінськ

10-07-2019, 15:23
0

Призначення Романа Безсмертного у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи - дуже потужний крок президента Зеленського.

Пише у Фейсбуці політолог Ігор Тишкевич.

"Безсмертний має дуже виразну принципову позицію в цьому питанні. А на додаток - великий досвід дипломатичної роботи. Це дозволить запобігти потраплянню української делегації до політично-дипломатичних пасток під час обговорення формату "контактів" з ЛДНР. Безсмертний є політичним важковаговиком і може виконувати роль противаги Кучмі, у разі якщо той почне вести власну гру. Він раніше виступав за пошук можливостей перегляду формату переговорів по Донбасу, що збігається з позицією Зеленського. Безсмертний - не людина Порошенка, при цьому йому важко закидати брак патріотизму", - вважає експерт.

Він нагадує, що Роман Безсмертний має досвід роботи послом у Білорусі.

"Коли він перебував на цій посаді, навіть на тлі політичного протистояння і принципових розбіжностей шукалися варіанти і майданчики, де держави можуть працювати разом.

Безсмертний має чи не найкращі серед українських політиків контакти, з одного боку з білоруськими провладними елітами, з іншого, з лідерами білоруської опозиції. Це дає можливість отримувати повну картину розвитку подій на цьому напрямку. Києву потрібні контакти як з одними, так і з іншими", - пише Ігор Тишкевич.

За його словами, у призначенні Безсмертного є і внутрішньополітичний фактор.

"В Україні кажуть про декомунізацію. Дають нові назви вулиць, але часто-густо працюють у більшовицькій матриці "хто не з нами, той проти нас". Безсмертний - не людина Зеленського.

І таке призначення може стати початком нової формули: "хто не проти нас, той може бути з нами". Вона більш перспективна з погляду роботи на майбутнє держави", - додає політолог.

шаблоны для dle 11.2


Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив