Порошенко на Волині накинувся на пенсіонера, який задавав йому питання ВІДЕО

27-06-2019, 16:01
0

На Волинь завітав екс-президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко.

Горохів – перше місто, куди прибув Порошенко. У рамках візиту 27 червня він відвідає ще й Ківерці та Луцьк.

Петро Порошенко на передвиборчому мітингу вихвалював свої досягнення "Армія. Мова. Віра" на посту президента України. З натовпу, котрий вже майже весь розійшовся, один з чоловіків почав виявляти недовіру до екс-президента. До цього чоловіка підійшла поліція та приватна охорона Петра Порошенка, котрі почали витягувати чоловіка за руки з натовпу. Також до цього пенсіонера підійшов сам Порошенко, вдарив його у плечі та сказав: "Таким як ти тут не місце! Чемодан, вокзал, Росія! Іди звідси і не заважай нам проводити мітинг!"

Журналіст видання "Під Прицілом" взяв коментар у чоловіка, якого штовхнув екс-президент. Ним виявився голова районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Шевчук Микола Микитович.

"Щоб я хотів почути? Хай би він відповів, Верховна Рада прийняла що ми, афганці та чорнобильці, отримували з 2006 по 2011 роки пенсії по 9000 гривень. Пенсії перестали виплачувати, нібито через те що не було грошей у бюджеті.
Після того, як Порошенко прийшов до влади, він наложив вето на цей закон. І постійно кажуть нам, що нема грошей! І ми отримуємо всього-на всього 20%. Я мав би отримувати пенсію у сумі 16800 гривень, а насправді отримую менше 4000 гривень.
Якщо сказати чесно, то Порошенко веде себе як брехун!" зазначає пенсіонер.

 

шаблоны для dle 11.2


Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив