Виборів не буде, якщо КСУ визнає незаконними два пункти указу Зеленського – ОПОРА

13-06-2019, 08:21
0

У Громадянській мережі зазначили, що у такому випадку ЦВК не зможе ухвалити додаткового рішення.

Дострокові парламентські вибори, призначені на 21 липня можуть не відбутися, якщо Конституційний суд України визнає незаконними одразу два пункти указу президента Володимира Зеленського.

Про це в ефірі на Громадському повідомила радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Ольга Коцюруба, повідомляє UA1.

"Якщо буде визнано указ неконституційним в усіх частинах. Перша частина є, де є розпуск Верховної Ради, і другий пункт про призначення виборів на 21 липня. Якщо рішення КС буде стосуватися обох пунктів, то звичайно, що вибори не можуть бути проведені 21 липня", – зазначила вона.

Тоді вже Центрвиборчком не може ухвалити додаткового рішення. Водночас, треба читати весь текст рішення, оскільки можливо рішення буде стосуватися лише одного з пунктів, наголосила Коцюруба.

Нагадаємо, напередодні представник президента Володимира Зеленського у Конституційному Суді Федір Веніславський не допустив можливості визнання указу глави держави про розпуск Верховної ради 8-го скликання неконституційним. Він також зазначив, що рішення щодо розпуску Ради мають оголосити до 29 червня.

шаблоны для dle 11.2


Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив