200 українських відпочивальників не можуть повернутися в Україну

8-11-2018, 17:38
0

Близько 200 українців другу добу не можуть вилетіти з єгипетського Шарм-ель-Шейха. Всі вони - клієнти туроператора Join Up.

Про це повідомляє gazeta.ua.

В компанії обіцяють, що всі туристи 8 листопада відправляться в Україну, повідомляє Громадське. Один з туристів розповів, що їхній рейс мав вилетіти 7 листопада о 19:10. Але представники перевізника "Yanair" заявили, що на літаку "сталася бійка", тому він не полетить.

"Нас заселили у поганий готель - "клоповник", а сьогодні сказали, що ми вилетим в Україну", - сказав Олександр. За його словами, туристів привезли в аеропорт, але знову не відправили в Україну. "Хотіли заселити знову у "клоповник", але люди запротестували. Нам спочатку погрожували поліцією, як представники перевізника Yanair, так і представники туроператора Join Up.

А потім пообіцяли нормальний готель. Зараз ми їдемо туди", - наголосив Олександр. У прес-службі зазначили, що не отримували скарг від туристів щодо готелю. Стосовно причин затримки рейсу в Join Up заявили, що це не входить в їхню компетенцію і потрібно звертатися до перевізника.

"Туристам було надано розміщення в готелі, за рахунок компанії. Частина туристів вже сьогодні відправляється в Україну рейсом о 19:00, а друга частина відправиться о 21:40", - повідомили в Join Up.

шаблоны для dle 11.2


Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив