НАЦБАНК ПОДАВ ПОЗОВ ПРОТИ КОЛОМОЙСЬКОГО ДО ШВЕЙЦАРСЬКОГО СУДУ

19-12-2018, 13:59
0

Національний банк України подав позов до Першої інстанції Суду Республіки та Кантона Женеви проти одного з колишніх акціонерів "ПриватБанку" Ігоря Коломойського.

Як повідомляється у повідомленні прес-служби НБУ, сума претензій становить 6,64 млрд грн. 

Державний регулятор вирішив стягнути з бізнесмена заборгованості за особистими поруками, наданими у 2016 році за п’ятьма договорами про надання кредитів рефінансування банку.

"Відповідно до вимог швейцарського законодавства подання позову є наступним етапом судового розгляду, розпочатого у червні в Першій інстанції Суду Республіки та Кантона Женеви. Швейцарська система правосуддя перед поданням позову передбачає необхідність подання судової претензії, з якою Національний банк звернувся ще на початку червня. Оскільки усі намагання Національного банку врегулювати питання погашення Ігорем Коломойським заборгованості за кредитами рефінансування в досудовому порядку не були успішними, регулятор, на жаль, був змушений подати позов у встановлений швейцарською системою правосуддя строк, аби захистити свої законні права та інтереси", - повідомив начальник управління претензійно-позовної роботи Юридичного департаменту Національного банку Віктор Григорчук.

У Нацбанку зазначили, що загалом подали 147 позовів до українських судів проти самого Коломойського та пов’язаних з ним 32 компаній – майнових поручителів. Наразі ухвалено на користь Національного банку рішення щодо 20. 

Читайте також: Незвичайне нововведення здивувало соцмережі. 

шаблоны для dle 11.2


Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив