Порошенко пропонує припинити дію Договору про дружбу з РФ з 1 квітня 2019 року

3-12-2018, 17:43
0

Президент України Петро Порошенко пропонує Верховній раді припинити дію Договору про дружбу з Росією з 1 квітня 2019 року.

Про це йдеться у тексті відповідного законопроекту, який з'явився на сайті парламенту.

Зазначимо, документ був зареєстрований у ВР після 12:00, однак тексту на той момент на сайті не було. "Припинити з 1 квітня 2019 року дію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, учиненого 31 травня 1997 року в м.Києві та ратифікованого Верховною радою України 14 січня 1998 року", - сказано у тексті закону.

Підкреслюється, що припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і РФ звільняє нашу державу від будь-якого зобов'язання щодо його виконання і не впливає на права, зобов'язання чи правове становище України, що виникли в результаті виконання названого Договору до припинення його дії, відповідно до статті 70 Віденської конвенції про право міжнародних договорів.

У пояснювальній записці підкреслюється, що прийняття законопроекту не матиме негативного впливу на ринкове середовище, забезпечення прав та інтересів суб’єктів господарювання, громадян і держави; розвиток регіонів; ринок праці; громадське здоров’я; екологію та навколишнє природне середовище; інші сфери суспільних відносин.

"Припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією з огляду на його триваюче істотне порушення з боку РФ та відповідно до статті 40 цього Договору дозволить належним чином та ефективно захистити національні інтереси України у міжнародних відносинах", - вказано у записці.

шаблоны для dle 11.2


Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив