"НАФТОГАЗ" НЕ ДОПУСТИВ РАХУНКОВУ ПАЛАТУ ДО ПЕРЕВІРКИ

28-11-2018, 13:52
0

"Нафтогаз" не допустив Рахункову палату до проведення перевірки матеріалів компанії, повідомив голова Рахункової палати Валерій Пацкан під час засідання Кабміну.

Про це пишуть "Українські новини".

"Рахунковою палатою був почав аудит компанії "Нафтогаз", де палата не була допущена до перевірки, стаття 8 закону про Рахункову палату каже, що всі члени палати мають мати доступ до всіх баз, створених з державного бюджету", - зазначив він Також Пацкан додав, що контрольна група палати без проблем відпрацювала з секретаріатом Кабміну та Міністерством економіки, де не було жодних перешкод, і що проблеми виникли тільки з компанією "Нафтогаз".

"Я особисто розмовляв з Коболевим, нас запевнили, що юристи відпрацюють процедуру як це має бути. Після того, як наші юристи відпрацювали, нам було відмовлено в проведенні перевірки. Ми відповідно відреагували, склали акт на начальника юридичного департаменту. На сьогодні у нас відбувається завершення контрольного заходу", - наголосив він.

У свою чергу, прем`єр-міністр Володимир Гройсман сказав, що він вже підписав лист палати і якщо буде потрібно окреме розпорядження уряду для розкриття інформації компанії, то це буде зроблено.

шаблоны для dle 11.2


Добавить комментарий
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив